Ginekolog-położnik zaprasza

Nazywam się Nicole Sochacki – Wójcicka http://premium-medical.pl/lekarze-i-specjalisci/nicole-sochacki-wojcicka i jestem ginekologiem-położnikiem, ale przede wszystkim mamą i żoną. Dlatego tak dobrze wiem co czuje kobieta w ciąży, jak również taka, która chciałaby mieć dzieci i pragnie w ciążę zajść. Uczyłam się w Polsce i w Londynie, obecnie pracuję jako ginekolog w Warszawie i każdego tygodnia mam styczność z około 50 przyszłymi mamami i uwielbiam swoją pracę, ponieważ wiem, że mam na co dzień styczność z tymi najpiękniejszymi chwilami w życiu każdej kobiety i każdego przyszłego taty. Jako specjalistka w tej dziedzinie prowadzę własnego bloga i zapraszam na swoją stronę internetową, gdzie wszyscy przyszli rodzice będą mogli przeczytać porady odnośnie tego jak podejść do tematu ciąży i w jaki sposób przejść przez nią z uśmiechem na ustach.

Nicole Sochacki – Wójcicka, czyli dobra rada na zawołanie

Odpowiadając na pytania przyszłych mam, pragnę wychodzić Wam naprzeciw, abyście mogli znaleźć rozwiązanie każdego swojego problemu oraz wyjaśnić każdy swój niepokój – w sposób racjonalny. Zapewniamy porady dla kobiet w ciąży, a także pragnącym urodzić i chcącym poznać najlepsze sposoby na to, aby przyspieszyć ten proces. Czasami pojawia się bowiem sytuacja, w której trudno jest zajść w ciążę i wpływ na to mogą mieć bardzo różne czynniki. Wspólnie postaramy się znaleźć rozwiązanie sytuacji! Oczywiście bardzo chętnie wesprę również młode mamy i przekażę im teoretyczne wskazówki oraz praktyczne porady w zakresie zajmowania się noworodkiem i niemowlakiem, a także porozmawiam z młodymi kobietami, które jeszcze nie planują ciąży, ale chciałyby czegoś się o niej dowiedzieć – z własnej perspektywy.

Nicole Sochacki – Wójcicka – zapraszam na swoją stronę internetową oraz Instagrama, gdzie również odpowiadam na pytania. Moja praca jest jednocześnie moją ogromną pasją i chcę pomagać wszystkim przyszłym oraz obecnym mamom tak, jak najlepiej potrafię. Oczywiście poza wartościową wiedzą znajduję również czas na nieco bardziej rozrywkowe wpisy, które z całą pewnością pomogą Ci odpocząć i zrelaksować się!